Lajme

Hashim Thaçi me video reklamon Prishtinën: Ka rininë më unike në rajon

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 16 September 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet një video ka reklamuar kryeqytetin e vendit Prishtinën.

Në video shfaqen pikat kryesore të qytetit, shkruan Gazeta Infokus.

Thaçi shkruan që Prishtina ka rininë më unike në rajon.

“Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon”, ka shkruar Thaçi./Gazeta Infokus/

Prishtina

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 16. September 2020

Të tjera