Rozë

“Harron” se ka kamera, Buçi kapet duke prekur nga të pasmet Santianën/Pamje

Autori: Gazeta inFokus 13:27 | 29 November 2023

Spektakli televiziv “BBVK2” është kthyer në vëmendjen e të gjithëve, kjo pasi shumë situata të ndryshme po ndodhin, të cilat po nxisin kuriozitet tek ndjekësit.

Padyshim që dy nga banorët më të komentuar së fundmi janë Santiana dhe Ylli, i njohur ndryshe si “Buçi”.

Ylli mesa duket ka harruar se shtëpia më e famshme në Kosovë, është në monitorimin e kamerave dhe publikut. Këta të fundit kanë kapur një detaj shumë interesant, teksa “Buçi” kapet duke prekur Santianën nga të pasmet.

-Advertisement-

Pamjet janë publikuar në rrjetet sociale dhe po bëjnë xhiron e rrjetit.

@andreaaaaaaa80 #andreaaaaaaa80 #qorribibes ♬ Ali Baba – Adam Ferello

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera