Rozë

“Harroj” të vesh sytjena Kallashit i del gjoksi nga kontrolli

Autori: Gazeta inFokus 18:36 | 07 April 2021

Valltarja e njohur Kallashi, nuk behët të postoj fotografi e të mos behet lajm në media rozë.

Ajo merr gjithmonë vëmendje të fansat e saj, shkruan infokosova.

Rina Balaj ‘tradhtohet’ nga fustani!

Moskokëçarës dhe seksbombë ka arritur të fitoj pothuajse çdo zemër të publikut.

Në llogarinë e saj instagram Kallashi ka publikuar dy fotografi teksa shihet e veshur me ngjyrë të zezë, por vëmendjen e madhe e mori gjoksi i saj bombastik dhe pa recipeta./Infokosova/

Të tjera