Lajme

Haradinaj takon veprimtarë shqiptarë nga Amerika

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 02 May 2017

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Hardinaj , ka pritur sot në vizitë pesë veprimtarë të  çështjes kombëtare në Amerikë.

Sipas Haradinajt Zef, Rrok, Liridon dhe Pjetër Camajn, si dhe Visar Muriqin kanë dhënë kontribut të madh për çështjen shqiptarë, transmeton Infokusi.com

Postimin e plotë të Hardinajt mund ta gjëni më poshtë:

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera