Lajme

Haradinaj shpërthen ndaj drejtuesve të Kosovës!

Autori: Gazeta inFokus 20:15 | 27 April 2017

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj me të zbritur në Aeroport ka akuzuar Serbinë dhe atyre që i nënshtrohen asaj.

“Kemi njerëz të brendshëm që nënshtrohen, edhe atyre duhet t’ia tregojmë vendin”, ka thënë Haradinaj.

Por, ai është shprehur i zhgënjyer me autoritetet e vendit.

“Roli i Prishtinës zyrtare ka munguar. Autoritetet nuk e kanë treguar veten, kjo është për keqardhje”, ka thënë Haradinaj.

Etiketa:
Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera