Lajme

Haradinaj poston fotografi familjare dhe falënderon gjithë ata që e uruan për ditëlindje

Autori: Gazeta inFokus 19:41 | 04 July 2024

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, më 3 korrik ka festuar ditëlindjen e 56.

AI përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar të gjithë ata që ia uruan ditëlindjen, teksa postoi edhe fotografi familjare.

“I bekuar jam me urimet tuaja për ditëlindje! Faleminderit të dashur miq”, ka shkruar ai në Facebook.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera