Lajme

Haradinaj i shkon në zyre Kurtit

Autori: Gazeta inFokus 12:15 | 25 May 2021

Ka filluar takimi në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan Gazeta Express.

Në këtë takim Haradinaj ka shkuar i shoqëruar nga nënkryetari Ardian Gjini.

Kurti dhe Haradinajn pritet që në këtë takim të flasin për çështje të rëndësishme për vendin, përfshirë edhe dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë.

Të tjera