Lajme

Haradinaj flet pas vendimit: Kosovë pritem se po vi

Autori: Gazeta inFokus 09:20 | 27 April 2017

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur pas vendimit të Gjykatës në Colmar.

“Qe nga tani jam i lirë, shkoj me marrë pasaporten në Strasburg. Po shpresoj sot do të kthehem në Kosovë. Janë humbë katë rmuaj kohë është e cmushme”, ka thënë Haradinaj pas vendimit të Gjykatës në Colmar.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera