Lajme

Haradinaj: Fituan Shqiptarët

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 27 April 2017

Ramush Hardinaj ka thënë se nga tash është i lirë.

“Do të shkoj të marrë pasaportën dhe brenda ditës do të kthehen në Kosovë” thote Ramushi , raporton Infokusi.com

Janë hup 4 muaj kohë por do ta quaj në këtë përballje kanë fituar shqiptarët/INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera