Lajme

Haradinaj: Është nder të vizitohen dëshmorët pas një dite të rëndësishme

Autori: Gazeta inFokus 11:41 | 29 April 2017

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj ka bërë homazhe tek shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë.

Ai tha se është traditë dhe nder që pas një dite të rëndësishme të nderohen dëshmorët, duke aluduar për kthimin e tij nga Franca ku edhe u gjykua nga disa fletarreste të lëshuara nga shteti serb nga edhe doli i pafajshëm.

Haradinaj më pas do të bëj homazhe në Velani te varri i ish presidentit Rugova për të vazhduar në Prekaz, homazhe ne kompleksin e Jasharajve, më pas homazhe në Mejë të Gjakovës duke përfunduar në Gllogjan.

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera