Lajme

Haradinaj e ka një urim për 23 vjetorin e themelimit të Policisë së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 06 September 2022

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka uruar Policinë e Kosovës për 23 vjetorin e themelimit.

Përmes një postimi në Twitter, Haradianj tha se kujtojnë me nder e respekt të gjithë policët që e kryejnë detyrën.

“Në njëzetetre vjetorin e themelimit të Policisë së Kosovës, përgëzoj të gjithë pjesëtarët e Policisë për shërbimin e tyre dhe kujtojmë me nder e respekt ata që ranë në krye të detyrës”, ka shkruar Haradinaj të martën.

Të tjera