Lajme

Haradinaj: Duam fitore

Autori: Gazeta inFokus 18:28 | 17 November 2019

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka publikuar disa fotografi nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’.

Haradinaj tha se po shijon spektaklin e përgatitur nga Dardanët sonte dhe atmosferën e rrallë në këtë stadium.

“Duam fitore”, shtoi tutje Haradinaj.

Të tjera