Lajme

Haradinaj arrin në Prishtinë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:22 | 27 April 2017

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, pak çaste më parë ka zbritur në Aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Haradinaj po pritet nga familja e tij e ngushtë, nga bashkëpunëtorë dhe qytetarë.

Ai do të nisur menjëherë drejt qendrës së kryeqytetit, ku pritet t’ju drejtohet qytetarëve të shumtë, të mbledhur në sheshin “Zahir Pajaziti”.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera