Lajme

Haradianj: Sulmi ndaj Arbana Xharrēs është kundër traditës shqiptare

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 13 May 2017

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se sulmi ndaj Arbana Xharrēs, është i papranueshëm dhe i dënueshëm, duke thënë se aktet e tilla janë edhe kundër logjikës dhe traditës shqiptare.

“U kërkoj organeve të rendit që ta zbardhin këtë rast, dhe t’i nxjerrin para drejtësisë kryesit e këtij akti të lig”, ka shkruar Haradinaj.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera