Lajme

Hamza niset me qytetarë për Marshin e Drejtësisë

Autori: Gazeta inFokus 12:24 | 02 April 2023

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, së bashku me qytetarë të shumtë janë nisur nga Mitrovica për të marrë pjesë në “Marshin për Drejtësi” të organizuar nga iniciativa “Liria ka emër”.

Një numër i autobusëve shihen se janë nisur drejt Prishtinës, njofton Klankosova.tv.

Marshi do të fillojë nga ora 14:00, dhe do të nis nga sheshi “Zahir Pajaziti” dhe do të vazhdojë në drejtim të sheshit “Skënderbeu”.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera