Rozë

Halle Berry është 50 vjeçare por duket shum me e re

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 17 May 2017

50 vjeçarja ka “shokuar” ndjekësit e saj në Instagram. Ajo këtë mëngjes ka publikuar një fotografi ku shihen qartë linjat e saj trupore.

Aktorja Halle Berry, menjëherë ka marrë shumë komente nga fansat e saj të cilët i kërkonin të ndizte dritën në mënyrë që të shihnin edhe më mirë format e saj trupore.

Por, duket se me këtë foto, Halle Berry ka dashur të tregojë se liri do të thotë të jetosh pa frikë.

“Ju tregoj unë se çka është liria. S`ka frikë!”, ka shkruar ajo.

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera