Lajme

Halil Kastrati jep një lajm të kobshëm, vdes vajza që ishin mobilizur të gjithë për t’i ndihmuar

Autori: Gazeta inFokus 15:54 | 19 July 2019

Humanisiti Halil Kastrati ka njoftuar se ka vdekur vajza nga Shkupi për të cilën ishte mobilizuar një numër i madh për ta shëruar.

Kastrati tha se vajza ka vdekur gjatë ditës së sotme.

“Vajza ishte jetime dhe jetonte vetem me nenën te daja, sepse i kishte vdekur edhe babai”, shkruan Kastrarti.

 

Të tjera