Lajme

Haki Abazi ka një mesazh befasues për Arbana Xharrën

Autori: Gazeta inFokus 18:10 | 13 May 2017

Analisti politik, Haki Abazi ka reaguar pas rrahjes së Arbana Xharrës.

Ai në një shënim në Facebook ka një mesazh interesant për anëtarën e re të PDK-së.

Ja se çka i thotë:

Arbana; Diten te perkdhelin naten te rrjepin- Pyete Krasniqin, Limaj… se si jane bere mish per Top. Mos harro sa femija eshte duke u rritur pa prinder, sa patriotet qe kane dhene gjithe jeten e tyre dhe te familjeve te tyre per vendin dhe lirine- nuk dihet se si jane vrare. Mos harro qe djali i Enver Zymberit eshte puth ne balle, mos harro Dino Hasanaj dhe Astrit Deharin. Me vjen keq per secilen gervishtje qe ke por mos harro gjithashtu qe ti ke hyre ne SHIK dhe jo ne Parti Politike.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera