Fokus

Haki Abazi “ia qet të palarat” LVV-së, tregon se si dhe nga kush kontrollohen deputetët e kësaj partie

Autori: Gazeta inFokus 11:03 | 13 November 2023

Ish deputeti i LVV-së në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi në Podcast me Shkelzen Dakaj që është prodhim i Gazetës Infokus për herë të parë ka treguar se si kontrollohen deputetët e kësaj partie për qëndrimet e tyre, dhe votimet në Kuvend.

Abazi që deri vonë ishte vetë pjesë e kësaj partie si deputet, ka rrëfyer po ashtu se si vetë partia në pushtet i ka trajnuar dhe përgatitur ata që “sulmojnë” me komente, këdo që e kundërshton LVV-në në rrjete sociale, shkruan Gazeta Infokus.

Për më shumë detaje se nga kush kontrollohen deputetët, ndiqni deklaratën e Abazit në Podcast me Shkelzen Dakaj.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

MUAJI I RI. FITUESI TJETËR. SHPËRBLIMI I NJEJT 10.000 EURO CASH!!

Të tjera