Lajme

Hajnat vodhën për herë të tretë familjen Fazliu (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 20:53 | 14 May 2017

Shtëpia e Familjes Fazliu në Shtime është thyer e plaçkitur për herë të tretë.

Hajnat po vjedhin në këtë shtëpi pasi që pronarët nuk jetojnë në Kosovë.

Kësaj radhe hajdutët demoluan edhe kamerat e sigurisë.

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera