Lajme

Hajnat vjedhin në një shkollë të Istogut

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 30 March 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur në një shkollë fillore të Istogut, shkruan Gazeta Infokus.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se ata kanë marrë një televizor.

Rasti është duke u hetuar.

“VJEDHJE E RËNDËIstog 29.03.2021 – NN. Është raportuar se perona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në brendi të shkollës fillore të fshatit dhe kanë vjedhur një televizor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport./Gazeta inFokus/

Të tjera