Lajme

Hajnat vjedhin 6 mijë euro 

Autori: Gazeta inFokus 11:09 | 13 January 2020

Të dielën dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e një mjeti të paidentifikuar, kanë grabitur 6 mijë euro në një barnatore në Prizren.

Rastin në polici e ka paraqitur punëtorja e cila në momentin e grabitjes ishte në vendin e ngjarjes.

Policia po e heton rastin. Për këtë rast policia ka njoftuar përmes raportit 24 orësh.

Të tjera