Lajme

Hajnat i marrin një shumë parash dhe i rrahin pronarët e shtëpisë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:47 | 29 May 2021

Policia ka njoftuar se disa persona janë futur me dhunë në një shtëpi në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus.

Hajnat kanë vjedhur rreth 2,100 euro, ndërsa bëhet e ditur se ndaj pronarëve të shtëpisë është ushtruar dhunë fizike.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti po cilësohet si vjedhje grabitqare. /Gazeta inFokus/

Të tjera