Rozë

“Gruja jem”, Arbenita pranë Feros së zhveshur, uron Shën Valentinin

Autori: Gazeta inFokus 18:57 | 14 February 2020

Arbenita Ismajli po vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.

Modelja, e cila u bë e njohur nga lidhja me Feron, është mjaft e ndjekur dhe vetëm në Instagram numëron 449 mijë ndjekës.

Arbenita përmes Instagramit ka uruar “Shën Valentinin”, me një foto intime pranë të dashurit të saj Feros.

“Happy Valentine’s day 👅“- ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Happy Valentine's day 👅

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ajo po qëndron pranë të dashurit të saj në Gjermani, ndërsa në këtë fotografi Fero i ka lënë komentin: “Gruja jem”, duke bërë me dije që punët qëndrojnë shumë mirë për çiftin.

Fero përndryshe tash e një kohë është zhvendosur në Gjermani dhe atje po punon për projekte të reja e po ashtu edhe për albumin që pritet ta lansojë së shpejti.

Të tjera