Lajme

Grubi tregon kush është lënduar prej deputetëve (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 20:38 | 27 April 2017

Deputeti i BDI-së Artan Grubi përmese profilit të tij në Facebook tregon se cilët nga deputetët e BDI-së janë të sigurtë për momentin, njofton Telegrafi Maqedoni.

“Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili dhe unë jemi mirë për momentin. Për të tjerët nuk kam njohuri, uroj dhe shpresoj të janë mirë. Jemi të ngujuar, por shëndosh e mirë. Mirënjohës të gjithëve që shprehet shqetësim dhe përkrahje. Uroj që kjo marrëzi të kryhet sa më parë dhe apeloj deri tek secili nga ju që të mos bie pre e provokimeve”, shkruan Grubi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera