Lajme

Grubi: Presim qetësim të situatës (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:42 | 28 April 2017

Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka folur për dhunën në Kuvend duke thënë se nuk duhej të ndodh, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Grubi ka thënë se ëashingtoni dhe Evropa e ka pranuar Talat Xhaferin si kryetar i ri.

Ai gjithashtu ka folur edhe për kryetarin e tij, Ali Ahmeti. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera