Lifestyle

Gruas tuniziane i hiqet një filxhan nga fshikëza, mjekët kur dëgjuan se si arriti atje mbetën pa fjalë

Autori: Gazeta inFokus 07:24 | 22 May 2024

Një histori e pabesueshme ka ndodhur në Tunizi, ku mjekët gjetën një “trup të huaj” në fshikëzën e një gruaje 45-vjeçare, e cila ankohej për një infeksion urinar.

Pas ekzaminimit u duk qartë se duhej organizuar një operacion dhe rezultati i la pa fjalë mjekët me përvojë.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, ka luajtur shumë në shtrat me partnerin e saj, më pas kupa e qelqit i ka përfunduar në trup!Megjithatë, ky nuk është detaji më tronditës. Objekti i huaj nuk është futur përmes organit gjenital, por përmes uretrës, raporton Lakalle Blue Radio.

-Advertisement-

Një rreze X fillimisht zbuloi një filxhan tetë centimetrash që ishte i mbuluar me gurë.

Procedura e largimit nuk ishte e thjeshtë, kishte rreziqe, por në fund gjithçka përfundoi pa pasoja. Xhami u hoq dhe mjekët e kuptuan se ishte praktikisht i paprekur.

Historia është përditësuar vazhdimisht në rrjetet sociale dhe përdoruesit janë kryesisht të shokuar.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera