Rajoni dhe Bota

Gruan e zë rryma ndërsa karikonte telefonin që kishte marrë dhuratë nga bashkëshorti

Autori: Gazeta inFokus 18:24 | 10 May 2021

Një grua në Tajlandë u gjet e vdekur pasi e kishte zënë rryma ndërsa luante me telefonin e saj të ri që ishte në karikim.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në provincën Udon Thani, ku 54-vjeçarja Yooyen Saenprasert u gjet në shtratin e saj me kabullin e telefonit në dorë.

Sipas bashkëshortit të saj, telefonin ia kishte dhuruar ai së fundmi për ditëlindje dhe shpesh herë ajo e kalonte kohën duke luajtur me të.

Të tjera