Fun & Video

Gruaja që u pushua nga puna, gjeti një mënyrë për t’u “hakmarrë”

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 17 June 2022

Një grua që pranoi se ‘mezi e mbante zemërimin’ pasi u pushua nga puna u filmua në kamera vëzhgimi duke thyer qindra shishe verë në një supermarket argjentinas.

Evelin Roldan u pushua nga puna në Supermarketin Polo të hënën.

25-vjeçarja ka pasur një diskutim me pronarët e dyqanit, këta të fundit u detyruan ta thirrin policinë.

Ajo u arrestua më vonë dhe është dërguar në mbajtje.

Të tjera