Lajme

Gruaja në Fushë Kosovë e denoncon partnerit, thotë se ai e kërcënoi që do t’ia dhunojë vajzën

Autori: Gazeta inFokus 09:22 | 02 April 2023

Një grua ka raportuar se personi me të cilin ishte duke bashkëjetuar e kishte ofenduar dhe e ka kërcënuar se do t’ia dhunojë vajzën e saj të mitur.

Policia njofton se kjo kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje,

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“ Fushe Kosovë, 01.04.2023-08:00.Viktima femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin ishte duke bashkëjetuar, pas një mosmarrëveshje e kishte ofenduar, si dhe e kishte kërcënuar se do t’ia dhunojë vajzën e saj të mitur. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.”

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera