Rozë

Gruaja më e bukur në botë shkakton tërmet, ditëlindja e nxehtë me 9 meshkuj (Fotot)

Autori: Gazeta inFokus 09:25 | 16 November 2019

Ajo është cilësuar si femra më seksi në botë dhe më 23 nëntor feston 40-vjetorin e saj.

Por përpara ditës së saj të madhe, Kelly Brook e festoi ditëlindjen e 40-të pak më herët me miqtë e saj në radio Heart të Premten.

Ajo festoi me 9 meshkuj të zhveshur, të cilët dhuruan skena të nxehta.

‘Kjo është si ditëlindja më e mirë që kam pasur ndonjëherë në tërë jetën time’, duke konfirmuar se i ka pëlqyer.

Të tjera