Lifestyle

Gruaja i tha se ishte biseksuale/ Burri fton shoqen e ngushtë, krijohet lidhja treshe

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 22 July 2021

Aktori Justin Rupple, 38 vjeç dhe bashkëshortja e tij, Katy Rupple, 39 vjeç, u takuan në kolegj në vitin 2006 dhe janë të martuar që nga viti 2013. Që në fillim të martesës, Katy, i shprehu burrit të saj se ajo ishte biseksuale dhe në një kohë do donte të provonte marrëdhënie me një femër.

Kështu që, burri i prezantoi gruas shoqen e tij të ngushtë, Claire Thornhill, 36 vjeç, dhe mes tyre lindi diçka. Mirëpo, lidhja u bë aq e fortë, sa që të tre ranë në dashuri me njëri-tjetrin, duke krijuar kështu një martesë poliamorike.

Kjo nuk pritej nga asnjë prej tre protagonistëve, por ja që ndodhi. Ata e pranojnë se ndonjëherë ndiejnë xhelozi për njëri-tjetrin, por thonë se flasin hapur për të. Tre të dashuruarit tashmë jetojnë të lumtur në Los Angeles.

Të tjera