Rozë

Gruaja e Ronaldos “çmend” rrjetin, i çon ‘zemra’ të bardha Messit

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 16 November 2021

Duket se raportet familjare mes familjeve të futbollistëve të famshëm botëror të Messit e Ronaldos janë afruar shumë.

Gruaja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, i ka komentuar së fundi futbollistit argjentinas Leo Messi, në foton ku ai shfaqet në stërvitje.

Dy zemra të bardha dhe një emoji të flakës i ka dërguar Georgina por që nuk ka pasur ende reagim nga futbollisti.

Të tjera