Rozë

Gruaja e Ledrit provokon me gjuhën jashtë

Autori: Gazeta inFokus 19:50 | 24 June 2021

Sara dhe Ledri janë çifti me i komentuar i momentit.

Të dy publikojnë fotografi dhe video të ndryshme në llogarit e tyre zyrtare, shkruan InfoKosova.

Ishte Sara ajo e cila publikoj një fotografi goxha provokuese.

E veshur me bluz të bardhë dhe një palë xhinse, Sara nguci fansat me gjuhën jashtë.

Të tjera