Rozë

Gresa Behluli bukuri e rrallë edhe para dhjetë viteve

Autori: Gazeta inFokus 21:07 | 18 May 2020

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli ka arritur të jetë një nga emrat më të zëshëm në skenën muzikore, për shkak të talentit të saj dhe zërit të shkolluar duke qenë mjaftë e pëlqyer nga publiku.

Duke e vazhduar me shumë vullnet rrugën e nënës, ajo ka bërë vete një numër të madh ndjekësish.

Shpesh-herë ajo ka publikuar imazhe e foto nga e kaluara duke e dëshmuar origjinalitetin pas çdo postimi.

Edhe kësaj radhe ajo ‘goditi’ duke publikuar një imazh të vitit 2010 e cila po duket e njëjta siç është sot.

E bukur dhe plotë sharmë, ajo po shkëlqen.

Të tjera