Lajme

Gratë nga Shqipëria që u martuan në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 12:39 | 14 October 2020

Ish-ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama ka kaluar një mbrëmje të bukur me disa gra shqiptare të cilat janë martuar në Kosovë.

“Nje falenderim edhe per Ambasaden shqiptare qe na mblodhi”, ka shkruar Lama në Facebook.:

Postimi i plotë:

Nje mbremje e bukur me disa gra nga Shqiperia te martuara ne Kosove. Te sukseshme dhe mrekullueshme!Nje falenderim edhe per Ambasaden shqiptare qe na mblodhi.

Gepostet von Alma Lama am Sonntag, 11. Oktober 2020

Të tjera