Rozë

Granit Xhaka merr një urim special nga bashkëshortja e tij me rastin e ditëlindjes

Autori: Gazeta inFokus 21:00 | 27 September 2021

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, të hënën ka festuar ditëlindjen e tij të 29-të, shkruan Gazeta inFokus.

Me rastin e 29 vjetorit të lindjes, mesfushori i skuadrës së Arsenalit ka marrë urime të shumta nga fansat e tij.

Një urim special Xhakës i’a ka bërë bashkëshortja e tij, Leonita, e cila ka publikuar një fotografi të prishtinasit me dy vajzat e tij, duke i vënë këtë mbishkrim.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime! Faleminderit për të gjitha të qeshurat dhe dashurinë që më jep mua dhe vajzave tona jemi shumë të bekuar që të kemi ❤️ Te dua ❤️”, shkroi ajo./Gazeta inFokus/

Të tjera