Sport

Goli i 4 në stadiumin “Fadil Vokrri”

Autori: Gazeta inFokus 19:51 | 17 November 2019

Goli i 4 me radhë nuk u vonua shumë për Dardanët në stadiumin ” Fadil Vokrri’ .

Ndërsa kombëtarja jonë ende është me zero gola, shkruan gazeta inFokus.

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë është duke u zhvilluar loja ndërmjet Kosovës dhe Anglisë.

Ndeshje kjo e fundit për kualifikimet e Kampionatit Evropian “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus.

Anglezët kanë siguruar kualifikimin kurse kosovaret pas humbjes nga Çekia, ëndrrën e kualifikimit në Evropian do të kërkojnë përmes Ligës se Kombeve./Gazeta inFokus/

Të tjera