Rozë

Gold AG publikon projektin e ri të shoqëruar me kilip “Tornado”

Autori: Gazeta inFokus 20:39 | 19 November 2020

Gold AG ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Torndao” dhe erdhi e shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti me motive patriotike reperi ia dedikon dëshmorit Ibrahim Mazreku.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vet reperi, orkestrimin e bëri Fatos Canolli, ndërsa videoklipin e punoi Urban Graphics.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip

Të tjera