Rozë

Gold AG përfundon me sukses vitin e parë të studimeve

Autori: Gazeta inFokus 15:38 | 20 October 2021

Reperi shqiptare, Gold Ag, është duke studiuar degën e gazetarisë dhe komunikimit masiv.

Vitin e kaluar reperi ka filluar studimet në njërin nga kolegjet private.

Së fundi, ai ka postuar një foto ku shihet në kolegj teksa ka shkruar: “Viti i dytë”.

Të tjera