Rozë

Gold AG e dërgon gruan në këtë vend

Autori: Gazeta inFokus 22:12 | 07 October 2021

Çifti Arian dhe Ermira Agushi, po jetojnë jetë të bukur pranë njëri tjetrit, më të lumtur se kurrë më parë.

Ata janë prindër të një djali, Guerilit, që është dashuria e madhe e të dyve dhe gjjthë familjes.

Gold Ag, kohë pas kohe po nënë shëti të bukura nën shoqërinë e të shoqes, e cila punon si estetiste, shkruan “Kosovarja”.

Çifti kanë kaluar disa ditë mjaftë të bukura më këtë vend të mrekullueshëm.

Etiketa:

Të tjera