Sport

Gol të tillë ka kohë që nuk keni parë

Autori: Gazeta inFokus 21:07 | 03 May 2021

West Bromi dhe Wolvesi kanë luajtur baras 1-1, në duelin e vlefshëm për javën e 34-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Të dy skuadrat shënuan nga një gol, por goli i realizuar nga futbollisti i Wolvesit, Fabio Silva, është bërë viral në rrjetet sociale.

Lojtari portugez shënoi një gol mjaftë të çuditshëm në minutën e 45+2’, ku goditja e tij u devijua nga një mbrojtës i vendasve dhe topi shkoi në rrjetë.

Më poshtë keni golin e Silvas./Gazeta inFokus/

Të tjera