Sport

Gol që nga minuta e parë në ndeshjen Drenica – Feronikeli

Autori: Gazeta inFokus 15:05 | 24 April 2021

Drenica dhe Feronikeli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 30-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ne duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skënderaj, Drenica ka kaluar në epërsi në minutën e parë, falë golit të shënuar nga, Marko Simonovski./Gazeta inFokus/

Të tjera