Lajme

Goditi gruan me grusht, arrestohet Prishtinasi

Autori: Gazeta inFokus 12:45 | 04 January 2022

Një burrë në Prishtinë është arrestuar nga policia dhe është dërguar në mbajtje pasi kishte goditur me grusht bashkëshorten e tij.

Sipas policisë gruaja ka marrë lëndime dhe i është ofruar edhe tretman mjekësor, shkruan Gazeta Infokus

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht duke e goditur me grusht  bashkëshorten e tij kosovare. Viktimës i është ofruar tretmëni mjekësorë. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje” është thënë në raportin e policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera