Lajme

Goditet biçiklisti me veturë

Autori: Gazeta inFokus 12:07 | 15 May 2017

Një biçiklist është goditur nga një veturë në Fushë Kosovës

Sipas Policisë së Kosovës viktima ishte i mitur, transmeton Infokusi.com

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje/INFOKUSI

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera