Lajme

Godet këmbësorin dhe ikë

Autori: Gazeta inFokus 10:27 | 03 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se është jodur një këmbësor në Prishtinë nga një motoçikletë.

I dyshuari pas aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes ndërsa viktima është dërguar në QKUK- për tretman mjekësor, transmeton Infokusi.com

Njësiti policor ka arrestuar të dyshuarin i cili me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./INFOKUSI

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera