Lajme

Go ditet grupi kriminal që dyshohet se merrej me fajde, arrestohen tre persona

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 20 June 2024

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar tre persona që dyshohet se janë të përfshirë në fajde.

Ky operacion policor, i cili po realizohet në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, deri më tani ka rezultuar me arrestimin e tre personave të dyshuar të cilët dyshohet se janë të përfshirë në veprimtari kriminale të fajdeve.

“Policia e Kosovës, do t’u mbajë të informuar lidhur me zhvillimet e operacionit dhe rezultatet”, thuhet në njoftim.

-Advertisement-

Ky aksion u realizua në rajonin e Pejës dhe Prishtinës.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera