Lajme

Glauk Konjufca thirrje LDK-së: Dëgjojeni Vjosa Osmanin

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 25 March 2020

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ju bënë thirrje deputetëve të LDK-së, të votojnë kundër mocionit, shkruan Gazeta inFokus.

“Votoni ashtu si ju ka thënë Vjosa Osmani, dhe solidarizoni me të e mos derdhni lotët e krokodili”, ka deklaruar Konjufca.

 

 

Të tjera