Lajme

Glauk Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

Autori: Gazeta inFokus 07:44 | 25 November 2021

Krye-parlamentari Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, tek kuvendi.

Meta erdhi gjatë të mërkurës në Kosovë, dhe sot fillon agjendën e takimeve.

Të tjera