Fun & Video

Gjyshja lidh me litar nipin 7-vjeçar dhe e lëshon nga ballkoni…ja arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 14 January 2020

Në dilemën mes maces dhe nipit, kjo gjyshe zgjedh macen.

Një incident i jashtëzakonshëm ka ndodhur pak ditë më parë në Kinë, përkatësisht në qytetin e Nanchong.

Gjyshja pa macen e saj të bllokuar dy kate poshtë apartamentit të saj dhe lidhi me litar nipin 7-vjeçar për ta marrë.

Iniciativa e saj tepër e rrezikshme rezultoi me sukses për vogëlushin, i cili për fat të mirë nuk pësoi asnjë dëmtim.

Njëkohësisht edhe macja u shpëtua.

Të tjera